x
b y l i n k

BYLINK

O nas

Instalacje elektryczne i teletechniczne

Drodzy Państwo jeżeli szukacie firmy świadczącej usługi w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznej, teletechnicznej i automatyki budynkowej to bardzo dobrze trafiliście. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Działalność usługową prowadzimy na terenie województwa śląskiego, głównie miasta Zawiercie i okolic, ale podejmujemy się wyzwań w całym kraju. Sprawdz nasszą ofertę.

Serwis

Przeglądy instalacji

  • Szereg usług elektrycznych

Safety Inspection

Lorem ipsum dolor amet cons adicing elit sed.

Electric Installation

Lorem ipsum dolor amet cons adicing elit sed.

Best Maintanance

Lorem ipsum dolor amet cons adicing elit sed.

Oferta

  • Loxone Smart Home
  • Inteligentny dom
  • Wirtualna wycieczka po domu pokazowym

Loxone Smart Home

Marka Loxone to najwyższa półka w branży smart home. Ich urządzenia są najbardziej dopracowane na rynku i odpowiadają na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Precyzja w każdym szczególe, niepowtarzalny design oraz nieograniczone możliwości integracji – to właśnie charakteryzuje produkt tego austriackiego producenta. Z naszej strony otrzymacie fachowe doradztwo i profesjonalną usługę montażu i konfiguracji tego systemu.

Inteligentny dom

W naszej ofercie znajdziecie również system inteligentnego domu Marki Loxone. Loxone jest austriackim producentem systemu Smart Home. System działa w technologii przewodowej i bezprzewodowej. Dzięki Loxon możesz sterować oświetleniem, ogrzewaniem, rekuperacją, klimatyzacją, sprzętem audio, bramą wjazdową oraz sprzętem AGD

Klimat - Automatyczne sterowanie zapewnia błogie ciepło w zimne dni i utrzymuje chłód, gdy na zewnątrz panują upały. Ogrzewanie - Ogrzewanie w Twoim Inteligentnym Domu zaczyna pracować samodzielnie, jeszcze zanim wstaniesz rano z łóżka.

Oświetlenie - Możesz zdalnie zmieniać jego intensywność, kolor, ustawiać sceny świetlne i w pełni wykorzystać w ten sposób jego możliwości. Bezpieczeństwo - W Loxone Smart Home obejmuje wiele aspektów: chroni ciebie i twoich bliskich nie tylko przed włamywaczem, ale przed zagrożeniami, takimi jak pożar lub wyciek wody, chroni budynek i twoje dane.

Wirtualna wycieczka po domu pokazowym

Loxone Smart Home

0

Successful projects

0M

Satisfied Clients

0

Experienced Staff

0

Awards Win

Go To Top
X